Nazwa forum

Opis forum


#1 2013-08-25 15:38:53

Wiktoria

Gość

walka o swoje

Witam,
po śmierci mamy ciągle kłócimy się z bratem o spadek. Na początku chciałam sprawę załatwić polubownie. Teraz jednak będę musiała skorzystać z pomocy adwokata. Smutne, że najbliższa rodzina musi spotykać się w sądach zamiast na niedzielnych obiadkach. Sama już nie wiem co mam robić

#2 2014-05-05 09:45:06

Maja

Gość

Re: walka o swoje

Wiem, że temat już dawno założony ale może komuś przyda się moja porada. Ja na szczęście o spadek nie musiałam walczyć ale moja koleżanka z pracy walczyła bardzo długo o sprawiedliwość. W końcu pomógł jej Bednarczyk z Warszawy. Sprawa zakończyła się po jej myśli ale kontaktu z rodziną nie utrzymuję do tej pory;p

#3 2014-05-06 08:34:00

Nikola

Gość

Re: walka o swoje

Dosyć sławny ten Bednarczyk jest w Warszawie. Dobrego adwokata, prawnika, pracownika każdy doceni. Ludzie chwalą go za rzetelność i uczciwość.

#4 2014-05-06 12:27:34

Damian

Gość

Re: walka o swoje

Maja napisał:

Wiem, że temat już dawno założony ale może komuś przyda się moja porada. Ja na szczęście o spadek nie musiałam walczyć ale moja koleżanka z pracy walczyła bardzo długo o sprawiedliwość. W końcu pomógł jej Bednarczyk z Warszawy. Sprawa zakończyła się po jej myśli ale kontaktu z rodziną nie utrzymuję do tej pory;p

Ludzie pochopnie wychodzą za mąż a potem tyle rozwodów. Cierpią na tym tylko dzieci. Dobrze jak się jeszcze trafi na dobrego fachowca jak Bednarczyk i pomoże w tak trudnej sprawie.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wowik.pun.pl www.azschorzow.pun.pl www.antalooris.pun.pl www.ravens-zg.pun.pl www.bmw-klub-ostrowiec.pun.pl