Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-09-20 11:18:54

Dawid

Gość

Sport

Ja uwielbiam spędzać czas wolny uprawiając sport;) Siłownia, klub fitness, basen to najlepsze dla ciała i ducha;)  Kto podziela moje poglądy? Znacie może jakieś fajne miejsca tego typu w Krakowie? Przeprowadzam się niedługo do Krakowa i szukam poza noclegiem takich właśnie miejsc:)

#2 2013-10-02 10:01:51

Kamila

Gość

Re: Sport

Znam ten klub;) Jestem z Krakowa i często tam chodzimy z znajomymi.  Ja tam chodzę bo chce spalić trochę kalorii ;p Są już pierwsze efkty;)

#3 2013-10-02 14:19:18

Renata

Gość

Re: Sport

Hehe widzę , że klub już jest znany w Krakowie;p Można na jakieś wspólny wypad się umówić?

#4 2013-10-30 18:01:24

Nika

Gość

Re: Sport

Ja od sportu wolę czytanie;) Poza czytaniem wielu książek wiele czasu spędzam nad czytaniem artykułów. Ostatnio trafiłam na fajną stronkę: bogatyumysl.pl o zdrowiu, rozwoju osobistym. To jest mój  taki sport dla duszy;)

#5 2013-11-04 18:17:05

Teresa

Gość

Re: Sport

Nika napisał:

Ja od sportu wolę czytanie;) Poza czytaniem wielu książek wiele czasu spędzam nad czytaniem artykułów. Ostatnio trafiłam na fajną stronkę: bogatyumysl.pl o zdrowiu, rozwoju osobistym. To jest mój  taki sport dla duszy;)

Fajna ta stronka;) Masz rację rozwój osobisty jest bardzo ważny a nam ludziom poprostu nie chce się za to wsiąść;p Lepiej usiąść przed tv lub kompem i odmóżdżać się;p

#6 2014-03-28 11:34:10

Hania

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: Sport

Sport musi być  połączony z zdrowym stylem życia tzn dużo ruchu, badanie swojego stanu zdrowia itp. Od najmłodszych lat powinniśmy dbać o swoje zdrowie aby potem uniknąć niepotrzebnych problemów. Nawet najlepsi lekarze specjaliści wtedy nam nie pomogą.

Ostatnio edytowany przez Hania (2014-03-28 11:34:41)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ntasg.pun.pl www.smka.pun.pl www.rpgseriale.pun.pl www.wwe-pbf.pun.pl www.akkatsuki.pun.pl